درباره من

بازدید: 223

محمد محمودیان در روز بیست و هشتم سال هزار و سیصد و شصت و پنج هجری شمسی، در شهر تهران متولد شد.

زندگی چند بعدی و فعال ایشان بطور مثال داشتن همزمان چند فعالیت موازی از ورزش گرفته تا تحصیل و کسب و کار، یکی از ویژگی های قابل مشاهده و متمایز زندگی محمد محمودیان از همان دوران کودکی است. 

وی از ابتدا جهت انجام امور مختلف کنجکاو بود تا جایی که در همان دوران ابتدایی به خیاطی در حد قابل قبولی مسلط شد.

سپس در دوران راهنمایی همزمان با تحصیل با توجه به علاقه ی شخصی مشغول به تکثیر و پرورش آبزیان زینتی با نام برکه سی تو شد. و سال های بعد همزمان با تحصیل و اداره سالن پرورش ماهی، فروشگاه آکواریوم فروشی نیز راه اندازی کرد. استفاده از واژه دکور زنده، از ابتکارات ایشان در تلفیق دکوراسیون با عناصر جاندار در کسب و کارهای اولیه ی وی بود.

 تحصیلات متوسطه را در رشته ریاضی فیزیک به اتمام رساند. سپس با توجه به علاقه ی وی به صنعت هوایی در رشته ی تعمیر و نگهداری موتور و بدنه هواپیما در دانشکده ی صنعت هواپیمایی کشوری واقع در فرودگاه مهرآباد به ادامه تحصیل پرداخت.

یکی از بُعدهای متفاوت زندگی محمد محمودیان فعالیت هنری ایشان در زمینه ی شعر و ادبیات است که در ادوار مختلف زندگی متناسب با تغیرات روحیه و احوال ایشان پر رنگ و کمرنگ شده است.

وی در بیست و یک سالگی ازدواج کرد و هم اکنون صاحب سه فرزند می باشد.

با توجه به اشتیاق وی به امتحان کردن کسب و کارهای مختلف تا زمان ازدواج همچنین فراز و نشیب های زندگی در ادوار مختلف، وی کسب و کارهای متعدد و متفاوتی از قبیل دستفروشی، تدریس خصوصی در مقطع راهنمایی، تکثیر و پرورش ماهیان زینتی، آکواریوم فروشی، کارگری در امور ساختمانی، انجام امور پیمانکاری، خدمات خودرو، مشاور املاک، دکوراسیون داخلی، سنگ فروشی و حتی در دوره ی کوتاهی کار در معدن سنگ را نیز تجربه کرد.

بعد از ازدواج اما شرایط متفاوت همچنین خرج و مخارج زندگی موجب شد تا با سر و سامان دادن به تجربیات گذشته، دو آتلیه ی عکاسی، یکی در مغازه ای که در کرج خریداری کرده بود و دیگری یک آتلیه ی کودک در تهران راه اندازی نماید که این تجربه ی چندماهه برایش راضی کننده نبود و از طرفی جذابیت پروژه خدمات خودرویی درب منازل با عنوان تام سرویس موجب شد که با تصمیم بر افزایش تمرکز، کلیه ی کسب و کارهای نصفه و نیمه و جسته گریخته را پایان داده و با تمرکز بیشتری روی پروژه تام سرویس فعالیت داشته باشد.

از طرف دیگر بُعد دیگر زندگی وی یعنی اشتغال در راستای رشته ی تحصیلی، بنا به علاقه، احتیاج همچنین تشویق و اصرار خانواده و اطرافیان در جریان بود و به مدت ده سال از سطوح پایه ی تعمیر و نگهداری هواپیما گرفته تا سطوح تخصصی تعمیرات سنگین سازه همچنین آموزش و کسب تجربه و مهارت در دوره های تخصصی مدیریت و برنامه ریزی پروژه های تعمیرات هواپیمایی در شرکت های هواپیمایی مطرح و معتبر ایران، ادامه پیدا کرد.

در این سال ها پروژه ی خدماتی تام کلین با بهره مندی از توان و دانش فارغ التحصیلان دانشگاه های شریف و امیرکبیر در شرکت پرگاس خودروی پاسارگاد، تبدیل به واحد تولیدی تام کلین در زمینه ی لوازم نظافت و نگهداری خودرو، شده بود و نیاز تام کلین به تمرکز بیشتر در مدیریت کسب و کار و گسترش فعالیت، همزمان با ثبت رسمی برند در سال هزار و سیصد و نود و چهار موجب کمرنگ شدن بُعد کسب و کار هواپیمایی و کارمندی در محمد محمودیان شد تا سر انجام وی در سال نود و شش با دنیای هواپیماها که در دو سال انتهایی بصورت پاره وقت بود بطور کلی خداحافظی کند...

بزودی بیوگرافی کامل محمد محمودیان مدیر گروه صنعتی کارآفرینان دی بارگذاری خواهد شد...

نظرات